Czy wiesz, że z metody Teddy Eddie korzysta już ponad 21 000 dzieci w całej Polsce?iSpeak jest wyłącznym na terenie powiatu trzebnickiego Akredytowanym Centrum Teddy Eddie, wyjątkowo ambitnej metody nauczania dzieci w wieku 2-7 lat, nominowanej do prestiżowej nagrody ELTons za innowacyjność w edukacji. Przygodę z metodą Teddy Eddie dzieci mogą rozpocząć w iSpeaku już od 4 roku życia i kontynuować naukę języka w przemyślanej ścieżce kursów aż do ukończenia szkoły podstawowej z możliwością przystąpienia do międzynarodowych egzaminów Cambridge.
Specyfika metody jest bliska naturalnemu procesowi przyswajania języka (dzieci uczą się angielskiego w podobny sposób, w jaki uczyły się języka polskiego – na zajęciach mówimy wyłącznie po angielsku, a dzieci słuchają pełnych zdań i dłuższych wypowiedzi, przy okazji próbując powtarzać pojedyncze słówka, a później całe zdania), dzięki czemu osiągamy efekt „zanurzenia się w języku” i pojęcia go jako całości, a nie zbioru pojedynczych słówek.  W wieku 6-7 lat dzieci w metodzie Teddy Eddie stawiają pierwsze kroki w czytaniu w j. angielskim. Zobacz jak to robimy!

5000 to zasób słów, jakim posługuje się przeciętny dorosły Amerykanin. Dzięki metodzie Teddy Eddie Dziecko poznaje pierwsze 2000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki. Najbardziej istotny jest fakt, że nasi uczniowie zawsze poznają słowa w kontekście, ucząc się gotowych struktur i zwrotów sytuacyjnych wbudowanych w atrakcyjną formę zabawnych historyjek, rymowanek i melodyjnych piosenek, co daje efekt „zanurzenia w języku”.

EDDIE

uwielbiany przez Dzieci niesforny Miś

PRZYJAZNE ŚRODOWISKO NAUKI

zajęcia odbywają się w formie zabawy w niewielkich grupach, nikt nie zmusza do szkolnej formy uczenia się i odrabiania lekcji

DYNAMICZNE LEKCJE

dużo się uczymy, dużo ruszamy!


BOGACTWO NAGRAŃ

wciągające i nowoczesne

DZIECIĘCY HUMOR

ciekawe i wesołe historyjki

PAKIET EDUKACYJNY

pozwalający cieszyć się zajęciami w domu w niewymagający dla Rodzica sposób np. z Poradnikiem Rodzica i aplikacją Plac Zabaw

AMBITNY PROGRAM

bogaty materiał językowy, zawsze w kontekście całych zdań, tekstów i sytuacji

INFORMACJA ZWROTNA

rzetelne raporty o indywidualnych postępach, krótkie podsumowania po zajęciach, cotygodniowe maile, lekcje otwarte

WIELOPOZIOMOWOŚĆ

gwarancja rozwoju, płynnych przejść na kolejne etapy oraz kontynuacji procesu nauczania


PORADNIK DLA RODZICÓW

wskazówki do zabawy z językiem angielskim w domu

WIARYGODNOŚĆ

zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

NATURALNOŚĆ

w przyswajaniu języka i prawdziwa komunikacja

  • - Podręcznik z ćwiczeniami
  • - Poradnik dla rodziców
  • - SECRET BOOKLET – mini-książeczka z obrazkami
  • - Teczka
  • - Dostęp do platformy edukacyjnej wraz z nagraniami PLAC ZABAW
  • - MultiROM deDOMO
 

Zaczerpnięto z materiałów edubears.pl

Zobacz jak wyglądają zajęcia w metodzie Teddy Eddie w iSpeak