ROZKRĘCIMY W TOBIE PASJĘ DO UCZENIA

Jesteśmy szkołą zbudowaną z fantastycznych ludzi. Wierzymy, że nauczyciel rozwija się tylko we wspierającym środowisku i takie staramy się budować, wkładamy w to dużo serca i energii. Najważniejsze dla nas wartości to nie tylko kompetencje językowe, ale ciekawość i otwartość na edukację, gotowość do szkolenia i wrażliwość na drugiego człowieka i jego potrzeby. Czy to Ciebie szukamy?

CZY PRACA LEKTORA W ISPEAK JEST DLA CIEBIE? SPRAWDŹ!


Ważny jest dla Ciebie elastyczny czas pracy?

W iSpeak uczysz 2 lub 4 popołudnia. Wysypiasz się rano :)


Ważny jest dla Ciebie rozwój?

Znasz jasne kryteria awansu, Twoje wynagrodzenie zależy od umiejętności, a nie od czasu pracy. Szkolenia są dopasowane do Twoich potrzeb.


Ważna jest dla Ciebie atmosfera?

W naszym zespole są same dobre dusze i mix talentów i pasji! Zawsze uzyskasz wsparcie.

JAK WYGLĄDA PRACA Z NAMI?


ISPEAK ZBUDUJE TWOJĄ KARIERĘ. ZOBACZ JAK!GROW TOGETHER

To program wdrożeniowy, w którym biorą udział wszyscy lektorzy współpracujący z iSpeak.


Z nami wejdziesz w świat wyjątkowej edukacji, wykraczającej poza nauczanie języka angielskiego:


  • Przemyślany plan na Twój rozwój zawodowy. Uwzględnia on stopnie awansu lektorskiego powiązanego z przejrzystym wynagrodzeniem. Wyznaczamy jasne, realne i mierzalne cele. Wiemy jak zarządzać pracownikiem wiedzy.

  • Superwizje pedagogiczne –indywidualne spotkania z Twoim Opiekunem, podczas których uczysz się filozofii pracy z dziećmi i młodzieżą opartej psychologii zarządzania grupą oraz na zasadach Pozytywnej Dyscypliny. Korzystasz z gotowych narzędzi, wypracowanych latami doświadczeń. Uzyskujesz realne wsparcie przez cały okres współpracy z nami.

  • Coaching metodyczny – poznajesz nowe techniki nauczania i metody (w tym licencjonowane metody Teddy Eddie, Savvy Ed i autorskie programy szkoły),
    uczysz się krytycznego myślenia w ich stosowaniu, pracujesz z metodą VIT (Video Interaction Training), otrzymujesz informacje zwrotną o swoich mocnych stronach i obszarach do pracy.

  • Warsztatownia -  czas dla Ciebie, w którym dzielisz się i dostajesz energetyczna dawkę doświadczenia od zespołu ludzi z tej samej branży.

  • Szkolenia – offline, skrojone na miarę potrzeb zespołu, który z nami tworzysz oraz online – masz dostęp do naszej VIDEOTEKI,  skarbnicy nagrań z zajęć i praktycznych rozwiązań.

  • Obserwacja Twoich talentów –  jeśli chcesz to z nami możesz rozwijać się nie tylko w obszarze ścieżki lektorskiej. Nasza uważność na indywidualne predyspozycje jest potwierdzona znakiem jakości TALENT FRIENDLY TEACHER. Z nami zbadasz swoje talenty testem Gallupa.

FORMY ZATRUDNIENIA


UMOWA ZLECENIE
dla studentów, kończących studia, pracujących w innych miejscach pracy i tych, którzy decydują się pracować z nami w mniejszym wymiarze czasu.

Read More


UMOWA O PRACĘ
dla tych, którzy mogą zaangażować się w życie szkoły w większym wymiarze i szukają stabilizacji.

Read More


UMOWA O WSPÓŁPRACĘ = B2B
dla przedsiębiorczych freelancerów, którzy chcą w pełni panować nad swoim czasem.

Read More

JAK WZIĄC UDZIAŁ W REKRUTACJI?

Rekrutacja w iSpeak jest procesem kilkuetapowym, abyśmy mogli jak najlepiej ocenić kompetencje kandydatów i wybrać do naszego zespołu osoby, które najlepiej wpisują się w kulturę organizacyjną naszej szkoły. Wieloetapowość pozwala z kolei kandydatowi zrozumieć specyfikę naszej pracy i wyznawane przez nas wartości.  

Brzmi ciekawie? Poznaj nas i aplikuj


  

Z KIM BĘDZIESZ PRACOWAĆ?


Magda Szuber

Dyrektor metodyczny, lektorka języka angielskiego z pasji i psycholog z ciekawości do ludzi. Absolwentka filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej NKJO i IFA we Wrocławiu, absolwentka wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS. Metodyk Edu Bears, współpracujący z lektorami z całej Polski, prelegentka Ogólnopolskiej Konferencji Synergy Garden i trener szkoleń OLDI dla właścicieli szkół językowych.

Czas ze mną to - czas przy kawie na poznanie podstaw metodyki nauczania dzieci i młodzieży, coaching metodyczny i praca z VIT. Obalam mit, że nauczyciel to samotny zawód, moje ulubione słowa to PRAKTYKA, WIARA W LUDZI i ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE ☺


Magda Dotkuś

Dyrektor zarządzająca, lektorka języka angielskiego z certyfikatem CPE i psycholog. Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny.
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku psychologii zmiany postaw i zachowań a także absolwentka studiów podyplomowych w NKJO we Wrocławiu na kierunku metodyki nauczania języków obcych. Prowadzi szkolenia z komunikacji oraz zarządzania grupą.


Czas ze mną to - czas na poznanie tajników zarządzania grupą i radzenia sobie z wymagającymi przypadkami w zakresie pozytywnej dyscypliny. Moje ulubiona słowa to OBSERWACJA, WSPÓŁPRACA i ZAUFANIE ☺


Zdzisia Tajkiewicz-Woźniak

Opiekun Metody Teddy Eddie, lektorka języka angielskiego
Nauczyciel dyplomowany języka angielskiego z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, dla której uczenie dzieci i młodzieży to nie tylko zawód ale również hobby. Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego z certyfikatem CPE oraz ukończonymi kursami metodycznymi w British Study Centres School of English, Oxford oraz ETI Malta, egzaminator międzynarodowych egzaminów Cambridge oraz egzaminów maturalnych.


Czas ze mną – to bezstresowe konsultacje w przygotowaniu do zajęć, obserwacje lekcji i budujący feedback oraz motywujący team-teaching. Wierzę w ideę lifelong learning oraz potrzebę budowania relacji w pracy i po pracy 😊


Paulina Juszyńska

Trener programów nauczania, lektorka języka angielskiego z rzetelnym podejściem do każdego ucznia i ogromnym entuzjazmem do nauczania.
Absolwentka Akademii Metodyka oraz Doktorantka Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczestniczka Programu Erasmus w Turcji i na Cyprze, gdzie podczas kilkumiesięcznych wyjazdów prowadziła badania naukowe. Prelegentka konferencji naukowych w języku angielskim i polskim. Pasjonatka komunikacji z najmłodszymi odbiorcami jak i młodzieżą studencką.


Czas ze mną - to czas przygotowania do pracy w naszej szkole i zarażenie entuzjazmem do nauczania. Poznanie 'tajników' naszej iSpeakowej pracy i lektorskiej codzienności oraz programów nauczania, na których się opieramy. Wierzę w siłę zespołu i przekraczanie swoich granic, a do pracy motywuje mnie jedno zdanie: "Napisz coś co warto przeczytać lub zrób coś co warto opisać" /B. Franklin/

POZNAJ OPINIE NASZYCH LEKTORÓW

Karolina Pęcherska

asystent ds. promocji, lektorka j. angielskiego
iSpeak to niezwykłe miejsce pracy z niespotykanie pozytywną atmosferą 🙂 Każdego dnia mogę liczyć na nieocenione wsparcie ze strony kadry i metodyków. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ mam pewność, że ktoś zawsze mi pomoże i nie ma mowy, abym została z problemem lub jakimikolwiek wątpliwościami sama! Dużym plusem jest przejrzysta ścieżka rozwoju oraz dodatkowa możliwość zaangażowania się w życie szkoły, co z kolei jest czystą przyjemnością ze względu na panującą tu rodzinną atmosferę. Priorytetem w wyborze pracy była dla mnie możliwość pogodzenia jej ze studiami - iSpeak nie tylko zagwarantował mi taką możliwość, ale również stałe bloki zajęć, co pozwala mi zaoszczędzić czas.

Ela Bulwan-Galus

lektorka j. angielskiego
Czas spędzony w iSpeak English School jest dla mnie każdorazowo nowym ładunkiem dobrej energii. Fantastyczny zespół kreatywnych i pozytywnie nastawionych do życia ludzi sprawia, ze „niemożliwe nie istnieje”. Ponadto stała opieka metodyczna, bliska lokalizacja, godziny pracy sprawiają, że nie tylko mogę realizować swoją pasję do nauczania dzieci języka angielskiego, ale mam czas na życie rodzinne i chwilę dla siebie, co dla mnie jako mamy dwójki przedszkolaków jest szczególnie ważne. Świetne miejsce do pracy:)

Karolina Mazur

lektorka j. angielskiego
Praca w iSpeak'u to dla mnie doświadczenie, którego nigdy bym sobie nie wymarzyła. Trafiłam do miejsca, gdzie docenia się każdą osobę; czy początkującą, czy z wieloletnim doświadczeniem. Kadra pracująca u Nas w szkole zapewnia wsparcie, pomoc, rady na każdy problem, uśmiech w każdej sytuacji, rozwiązanie każdej sytuacji. Ja, jako początkująca lektorka, bez doświadczenia, zostałam doceniona, wyszkolona, dostałam odpowiednie wsparcie, zyskałam pewność siebie i nową rodzinkę, z którą chcę zostać najdłużej, jak tylko możliwe. Patrząc na techniczną stronę pracy - warunki, które mi zaproponowano były pozytywnie zaskakujące. Ścieżka rozwoju, którą mi pokazano, okazała się bardziej na wyciągnięcie ręki, niż myślałam.