Nasze kursy obejmują większą liczbę spotkań w porównaniu do oferty innych szkół językowych. Nasze zajęcia rozpoczynamy już z początkiem września.

Jak się zapisać?

Kiedy? Już od stycznia!
Kto? Ty!

Jeśli tylko zainteresuje Cię nasza oferta, zadzwoń do nas lub prześlij formularz kontaktowy. Przedstawimy zarys naszych programów, odpowiemy na najważniejsze pytania, i zapiszemy Cię na listę osób zainteresowanych podjęciem nauki w naszej szkole w kolejnym roku szkolnym.
Kiedy? Marzec-kwiecień
Kto? My!

Plan zajęć na kolejny rok szkolny będzie już gotowy! Będziemy wiedzieli ilu nowych uczniów będziemy mogli przyjąć w kolejnym roku szkolnym.
Kiedy? Maj-czerwiec
Kto? My!

Dzwonimy do osób zainteresowanych zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe. Uczestniczą w nich dzieci z rodzicami. Lekcje są okazją do poznania naszych lektorów, doświadczenia sposobu prowadzenia zajęć oraz porozmawiania o organizacji nauki w naszej szkole. Po lekcji rodzice otrzymują umowy na kolejny rok szkolny i czas do zastanowienia. :)
Kiedy? Czerwiec
Kto? Ty!

Zdecydowani rodzice potwierdzają chęć podjęcia nauki przez swoje dzieci w naszej szkole. Gwarancją miejsca w grupie jest zwrot podpisanej umowy i wpłata raty wrześniowej do 3 lipca. Co dalej? Razem czekamy na „pierwszy dzwonek”