Jak się zapisać?

Zostaw informacje o swoim dziecku, oddzwonimy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest iSpeak English School Magdalena Szuber, ul. Obornicka 3/1, 55-100 Trzebnica, NIP: 915 176 30 60 , tel. 793 95 97 97,  adres e-mail:biuro@ises.com.pl. We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać emaile pod adres
biuro@ises.com.pl


Kiedy? Już od stycznia!
Kto? Ty!

Jeśli tylko zainteresuje Cię nasza oferta, zadzwoń do nas lub prześlij formularz kontaktowy. Przedstawimy zarys naszych programów, odpowiemy na najważniejsze pytania, i zapiszemy Cię na listę osób zainteresowanych podjęciem nauki w naszej szkole w kolejnym roku szkolnym.
Kiedy? Marzec-kwiecień
Kto? My!

Plan zajęć na kolejny rok szkolny będzie już gotowy! Będziemy wiedzieli ilu nowych uczniów będziemy mogli przyjąć w kolejnym roku szkolnym.
Kiedy? Maj-czerwiec
Kto? My!

Dzwonimy do osób zainteresowanych zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe. Uczestniczą w nich dzieci z rodzicami. Lekcje są okazją do poznania naszych lektorów, doświadczenia sposobu prowadzenia zajęć oraz porozmawiania o organizacji nauki w naszej szkole. Po lekcji rodzice otrzymują umowy na kolejny rok szkolny i czas do zastanowienia. :)
Kiedy? Czerwiec
Kto? Ty!

Zdecydowani rodzice potwierdzają chęć podjęcia nauki przez swoje dzieci w naszej szkole. Gwarancją miejsca w grupie jest zwrot podpisanej umowy i wpłata raty wrześniowej do 3 lipca. Co dalej? Razem czekamy na „pierwszy dzwonek”