Dlaczego warto się z nami uczyć?

73 - NAJWIĘCEJ ZAJĘĆ W KURSIE

Nieliczne szkoły językowe w Polsce zaczynają zajęcia z początkiem września. My do nich należymy. 73 spotkania w roku szkolnym to średnio 20 % więcej niż w innych standardowych kursach. 20 % to dodatkowe godziny komunikowania się po angielsku.

NAUKA W KONTEKŚCIE CAŁYCH ZDAŃ, TEKSTÓW I SYTUACJI

Oferujemy tylko sprawdzone metody. Jesteśmy jedynym w powiecie Akredytowanym Centrum metod Teddy Eddie i Savvy Ed. Starszym dzieciom oferujemy programy PIRATE, Talk Academy i Exam Academy, które powstały na bazie solidnej wiedzy akademickiej i wieloletniej praktyki lektorskiej naszej kadry

SPECJALIZACJA

Nie jesteśmy szkołą od wszystkiego. Specjalizujemy się w nauczaniu tylko języka angielskiego i tylko dzieci i młodzieży. Świadoma specjalizacja to gwarancja wyższej jakości edukacji.

MAMY PLAN NA ROZWÓJ JĘZYKOWY TWOJEGO DZIECKA

Zadbamy o jego edukacje językową od 4 roku życia do ukończenia szkoły podstawowej.

KAMERALNE GRUPY

Zajęcia odbywają się w grupach od 4 do 6 osób. Dobór kursantów do grup nie jest przypadkowy, priorytetem przydziału jest wiek i poziom językowy uczestników.

POTWIERDZONE EFEKTY NAUCZANIA

Obiektywną miarą skuteczności programów nauczania są lekcje otwarte, testy semestralne oraz międzynarodowe egzaminy językowe Cambridge. Posiadamy status Cambridge English: Exam Preparation Centre. Egzaminy przeprowadza u nas Autoryzowane Centrum PL277.

NAUKA W ISPEAK TO TAKŻE ZABAWA

Sami projektujemy i tworzymy gry komunikacyjne. Od lat realizujemy projekt filmowy MOVIE MAKER, podczas którego każdy uczeń może spróbować swoich sił aktorskich.

MOTYWACJA DO NAUKI - WIEMY, JAK BARDZO JEST WAŻNA

Niełatwo jest stworzyć dobre programy nauczania, ale jeszcze większym wyzwaniem jest podtrzymanie stałej i wewnętrznej motywacji młodych umysłów. :) Podejmujemy to wyzwanie!

95 %

To liczba kursantów kontynuujących naukę w naszej szkole z roku na rok. Masz pewność dobrego wyboru.

JESTEŚMY TALENT FRIENDLY COMPANY

Wiemy jak budować relacje z dziećmi i rozwijać ich talenty.