ROZKRĘCIMY W TOBIE PASJĘ DO UCZENIA!


Jesteśmy szkołą zbudowaną z fantastycznych ludzi. Wierzymy, że nauczyciel rozwija się tylko we wspierającym środowisku i takie staramy się budować, wkładamy w to dużo serca i energii. Najważniejsze dla nas wartości to nie tylko kompetencje językowe, ale ciekawość i otwartość na edukację, gotowość do szkolenia i wrażliwość na drugiego człowieka. Takich ludzi szukamy. Co dla Ciebie mamy?

GROW TOGETHER


To program wdrożeniowy, w którym biorą udział wszyscy lektorzy współpracujący z iSpeak.


Z nami wejdziesz w świat wyjątkowej edukacji, wykraczającej poza nauczanie języka angielskiego:

GROW TOGETHER to  • Przemyślany plan na Twój rozwój zawodowy. Uwzględnia on stopnie awansu lektorskiego powiązanego z przejrzystym wynagrodzeniem. Wyznaczamy jasne, realne i mierzalne cele. Wiemy jak zarządzać pracownikiem wiedzy, jesteśmy TALENT FRIENDLY COMPANY

  • Superwizje pedagogiczne –indywidualne spotkania z Twoim Opiekunem, podczas których uczysz się filozofii pracy z dziećmi i młodzieżą opartej na pozytywnej dyscyplinie a także psychologii zarządzania grupą. Korzystasz z gotowych narzędzi, wypracowanych latami doświadczeń. Uzyskujesz realne wsparcie przez cały okres współpracy z nami.

  • Coaching metodyczny – poznajesz nowe techniki nauczania i metody (w tym licencjonowaną Teddy Eddie i autorską szkoły PIRATE),  uczysz się krytycznego myślenia w ich stosowaniu, pracujesz z metodą VIT (Video Interaction Training), otrzymujesz informacje zwrotną o swoich mocnych stronach i obszarach do pracy.

  • Warsztatownia-  czas dla Ciebie, w którym dzielisz się i dostajesz energetyczna dawkę doświadczenia od zespołu ludzi z tej samej branży.

  • Szkolenia – offline, skrojone na miarę potrzeb zespołu, który z nami tworzysz oraz online – masz dostęp do naszej VIDEOTEKI,  skarbnicy nagrań z zajęć i praktycznych rozwiązań.

  • Obserwacja Twoich talentów –  jeśli chcesz to z nami możesz rozwijać się nie tylko w obszarze ścieżki lektorskiej. Nasza uważność na indywidualne predyspozycje jest potwierdzona znakiem jakości TALENT FRIENDLY TEACHER.

FORMY ZATRUDNIENIA


UMOWA ZLECENIE
dla studentów, kończących studia, pracujących w innych miejscach pracy i tych, którzy decydują się pracować z nami w mniejszym wymiarze czasu.

Read More


UMOWA O PRACĘ
dla tych, którzy mogą zaangażować się w życie szkoły w większym wymiarze i szukają stabilizacji.

Read More


UMOWA O WSPÓŁPRACĘ
dla przedsiębiorczych freelancerów, którzy chcą w pełni panować nad swoim czasem.

Read More

Brzmi ciekawie? Poznaj nas i wyślij maila


Z KIM BĘDZIESZ PRACOWAĆ?


Magda Szuber

dyrektor metodyczny, lektor języka angielskiego z pasji i psycholog z ciekawości do ludzi.
Absolwentka filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej  NKJO i IFA we Wrocławiu, absolwentka wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS. Metodyk EduBears, współpracujący z lektorami z całej Polski, głównie w formie hospitacji on-line, prelegentka Ogólnopolskiej Konferencji Synergy Garden.  Egzaminator międzynarodowych egzaminów Cambridge i absolwentka Akademii Metodyka i Trenera Talentów.


Czas ze mną to - czas przy kawie na poznanie podstaw metodyki nauczania dzieci i młodzieży, coaching metodyczny i praca z VIT. Obalam mit, że nauczyciel to samotny zawód, moje ulubione słowa to PRAKTYKA, WIARA W LUDZI i ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE ☺


Magda Dotkuś

dyrektor zarządzająca, lektor języka angielskiego z certyfikatem CPE i psycholog.
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku psychologii zmiany postaw i zachowań a także absolwentka studiów podyplomowych w NKJO we Wrocławiu na kierunku metodyki nauczania języków obcych. Prowadzi szkolenia z komunikacji oraz zarządzania grupą.


Czas ze mną to - czas na poznanie tajników zarządzania grupą i radzenia sobie z wymagającymi przypadkami w zakresie pozytywnej dyscypliny. Moje ulubiona słowa to OBSERWACJA, WSPÓŁPRACA i ZAUFANIE ☺


Katarzyna Szwechłowicz

metodyk, lektor języka angielskiego z zamiłowaniem do przekazywania wiedzy.
Absolwentka filologii angielskiej i studiów pedagogicznych na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Absolwentka dwóch Akademii Metodyka, miłośniczka rozwoju osobistego i dokształcania się, zwłaszcza w obszarach komunikacji. Opiekun międzynarodowych egzaminów Cambridge w iSpeak.


Czas ze mną to – to czas wdrażania (na dywanie i na ekranie 😊), hospitowania, rozmów i wsparcia w prowadzeniu grup. Wierzę w siłę rozmowy i relacji.


Zdzisia Tajkiewicz-Woźniak

Opiekun Metody Teddy Eddie
Nauczyciel dyplomowany języka angielskiego z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, dla której uczenie dzieci i młodzieży to nie tylko zawód ale również hobby. Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego z certyfikatem CPE oraz ukończonymi kursami metodycznymi w British Study Centres School of English, Oxford oraz ETI Malta, egzaminator międzynarodowych egzaminów Cambridge oraz egzaminów maturalnych.


Czas ze mną – to bezstresowe konsultacje w przygotowaniu do zajęć, obserwacje lekcji i budujący feedback oraz motywujący team-teaching. Wierzę w ideę lifelong learning oraz potrzebę budowania relacji w pracy i po pracy 😊

POZNAJ OPINIE NASZYCH LEKTORÓW

Paulina Juszyńska

lektorka j. angielskiego
iSpeak to miejsce pracy, w którym panuje życzliwa atmosfera oraz ludzie darzący Cię uśmiechem i miłym słowem :) Z problemem nigdy nie zostajesz sam, zawsze można liczyć na wsparcie współpracowników i właściciela szkoły! Czuję się 'doinformowana' na czas i 'zaopiekowana' przy każdym evencie w trakcie roku szkolnego, co jest dla mnie ważne, by sprawnie zarządzać swoim czasem. Popołudniowe godziny zajęć odpowiadają mi na tym etapie życia, bo swobodnie mogę łączyć pracę w iSpeak ze studiami doktoranckimi. Praca w z dziećmi w małych grupach i elastyczność planu zajęć, który mogę dopasować do potrzeb dzieci i swoich jest dla mnie ogromnym plusem! W tej szkole nie 'osiądziesz na laurach', bo w każdym z członków zespołu dostrzegą pozytywy, które pomogą Ci rozwijać :) High Five iSpeak!

Maria Jasińska

lektorka j. angielskiego
Wszystkim tym, którzy chcą się rozwijać i współtworzyć nowoczesną, przyjazną dzieciom edukację, pracować z wyjątkowymi ludźmi, dla których ważne jest systematyczne wsparcie metodyczne i wychowawcze, twórcza i pełna humoru (ale też możliwości podzielenia się trudnymi doświadczeniami lektorskiego losu) atmosfera pracy- polecam iSpeaka. Pracuję tu już 4-ty rok i naprawdę cieszę się, że trafiłam do tej właśnie szkoły! Ponieważ mam rodzinę, a mój najmłodszy synek ma niespełna półtora roku bardzo odpowiada mi możliwość pracy 2 razy w tygodniu i bliska lokalizacja pracy. Bardzo cenię sobie realne wsparcie metodyczne i wychowawcze, możliwość pracy z małymi grupami, wszystkie nasze konsultacje, szkolenia i spotkania, przejrzystą strukturę awansu zawodowego oraz dostęp do wielu materiałów metodycznych. Jedna tylko rzecz trochę mnie niepokoi....czasami w trakcie zajęć z dziećmi albo naszych rozmów w staff roomie na plecach pojawiają mi się zalążki skrzydeł...:) a mamy dość duże okna w naszych lokalach.

Ela Bulwan-Galus

lektorka j. angielskiego
Czas spędzony w iSpeak English School jest dla mnie każdorazowo nowym ładunkiem dobrej energii. Fantastyczny zespół kreatywnych i pozytywnie nastawionych do życia ludzi sprawia, ze „niemożliwe nie istnieje”. Ponadto stała opieka metodyczna, bliska lokalizacja, godziny pracy sprawiają, że nie tylko mogę realizować swoją pasję do nauczania dzieci języka angielskiego, ale mam czas na życie rodzinne i chwilę dla siebie, co dla mnie jako mamy dwójki przedszkolaków jest szczególnie ważne. Świetne miejsce do pracy:)

Karolina Mazur

lektorka j. angielskiego
Praca w iSpeak'u to dla mnie doświadczenie, którego nigdy bym sobie nie wymarzyła. Trafiłam do miejsca, gdzie docenia się każdą osobę; czy początkującą, czy z wieloletnim doświadczeniem. Kadra pracująca u Nas w szkole zapewnia wsparcie, pomoc, rady na każdy problem, uśmiech w każdej sytuacji, rozwiązanie każdej sytuacji. Ja, jako początkująca lektorka, bez doświadczenia, zostałam doceniona, wyszkolona, dostałam odpowiednie wsparcie, zyskałam pewność siebie i nową rodzinkę, z którą chcę zostać najdłużej, jak tylko możliwe. Patrząc na techniczną stronę pracy - warunki, które mi zaproponowano były pozytywnie zaskakujące. Ścieżka rozwoju, którą mi pokazano, okazała się bardziej na wyciągnięcie ręki, niż myślałam. Szybko osiągnęłam zamierzone cele i nieskromnie mówiąc, czuję ogromną dumę z tego, że mogę pracować w iSpeak'u. Jest to miejsce, rodzina, której nie chce się opuścić! :)